whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

FORD AĞIR VASITA EURO 5 OBD ADBLUE EMÜLATÖR

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
500
Satın al
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek
OBD ADBLUE EMÜLATÖR

Obd adblue emilatör Adblue sistemi olan Euro5 araçlarda adblue sistemini geçersiz kılmak için tasarlanmıştır, ayrıca bu sistem arızalı olan adblue sistemlerinide geçersiz bırakabilmektedir.
Aracın OBD soketi üzerine takılan ve araç üzerinde sabit takılı kalan bu sistem araç göstergesinde arıza lambası yakmaz ayrıca aracı çekişten düşürmez.
Nox sensörü arızalarında, Adblue beyni(ECU) arızalarında sistem OBD Adblue emilatör montajından sonra geçersiz kılınacaktır ve sistem devre dışı kalacaktır.

Desteklenen Araç Markaları ;

MAN
DAF
SCANIA
VOLVO
RENAULT
IVECO
MERCEDES
FORD CARGO

Not : Montaj konusunda gerekli destek firmamız tarafından verilmektedir.
Toplu alımlar ve bayilik için bizimle irtibata geçiniz.

Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.

 

Adblue emülatörünün çalışabilmesi için montajın öncesinde veya sonrasında DPF iptali kesinlikle yapılmalıdır.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook