whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

ObdPlus Araç Takip Sistemi

ObdPlus Araç Takip Sistemi Nedir ?

ObdPlus M2M teknolojisini kullanan bir araç takip cihazıdır. OBD soketi üzerinden aldığı araç verilerini kullanıcı dostu arayüzü ile biz kullanıcılarına aktarır.SIM kart ile çalışan ObdPlus araç takip sistem cihazı ile aracınızın takibini anlık olarak görmenizi sağlar.

 

ObdPlus Araç Takip Cihazı Nasıl Çalışır ?

ObdPlus AT-90 araç takip sistemi cihazının en önemli özelliklerinden biriside Tak - Çalıştır olmasıdır. Aracınıza montaj yapılması gerekmez ve dilediğiniz zaman diğer bir aracınıza takabilirsiniz. Araç üzerinde bulunan OBD Soketine takmanız yeterlidir. (ObdPlus AT-90 takıldığında ve çıkarıldığında sistemde uyarı verir.)

  1. SIM kartınızı ObdPlus üzerine takın,
  2. ObdPlus’ınızı aracın OBD Soketine yerleştirin.

ObdPlus takip cihazını 2 adımda hazır hale getirebilir ve size verilen panel üzerinden araç takibini yapabilirsiniz.

ObdPlus Araç Takip Sistemi Nerelerde Kullanılır ?

Günümüzde araç takip sistemleri başta güvenliği sağlamak amacı ile neredeyse tüm ticari araçlarda mecburi olmuştur.Taksiler, otobüsler, dolmuşlar, ambulanslar, polis araçları, belediye araçları ve itfaiyelerde kullanılması zorunlu hale getirilmiştir. İlaçlama şirket aracı ve ecza depo araçları gibi satış ve teknik servis araçları sürekli olarak aktif olan araçlarda Araç Takip Sistemi tercih edilmektetir.

ObdPlus Araç Takip Cihaz ve Sistem Özellikleri

Arıza Kodu Okuma - Silme :

ObdPlus’ı diğer araç takip sistemlerinden ayıran özellik Arıza Kodlarını görebilir ve araç üzerinden Arıza Kodlarını silebilirsiniz. Aracınızın arıza vermesi durumunda, arızanın nasıl oluştuğunu panel üzerinden görebilirsiniz.

Yakıt Tüketimi :

Aracınız veya tüm şirket araçlarındaki yakıt tüketimini anlık, günlük, haftalık, aylık olarak görebilir. ObdPlus seyahat boyunca tüketilen yakıt miktarını sizin için detaylı olarak hesaplar.

Canlı Araç Verileri :

Araçlarınızın hızını, akü voltajı ve motor sıcaklık değerlerini anlık olarak görebilirsiniz.

Raporlama Sistemi :

ObdPlus ile kullanımda olan aracın yakıt tüketimi, yaptığı sınır ihlali, sürüş zamanı, gidilen yol miktarını kullanıcı paneliniz üzerinde Raporlar bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Tak ve Çalıştır Özelliği :

2000 model ve üzeri binek ve ağır vasıta araçlar ile OBD soketi üzerine ObdPlus Araç Takip Cihazını takmanız yeterlidir.ObdPlus cihazını sokete yerleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlık SMS Bildirimi :

ObdPlus sizin belirlemiş olduğunuz sınırların dışına çıkıldığında size SMS ile bildirim gönderir.Hız sınırı aşılması, düşük akü voltajı, yüksek motor sıcaklığı, ani hızlanma, ani fren, aracın çekilmesi durumunda, yüksek egzoz emisyonu, acil durum kaza uyarısı, arıza uyarısı gibi bildirimleri SMS ile cep telefonunuza gönderir ve ObdPlus sistemi üzerinde kayıt eder.

ObdPlus ile Şirketiniz için Filo Yönetimi

Filo yönetimi ile filonuzdaki tüm araçları anlık olarak takip edebilir, hepsi için birer rota belirleyebilirsiniz. Hangi aracın daha az veya daha çok yakıt tükettiğini sistem üzerinden görebilirsiniz.Arıza veren veya servis bakımı gelen aracınızı çağırabilir, Araç sürücüsüne direk mobil uygulama üzerinden erişerek arama yapabilir, kullanıcı paneli üzerinden e-posta veya SMS gönderebilirsiniz.  

 

6 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook