whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

AdBlue Emülatörü Version 7-in-1

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
3
Satın al
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek
AdBlue emülatörü (AdBlue iptali)

AdBlue Emulator Box, Mercedes-Benz, MAN, Scania, Iveco, DAF, Volvo ve Renault tarafından yapılan üretilen ağır vasıta araçlarda kullanılan AdBlue sistemini devre dışı bırakmak için tasarlanmıştır.

Bu cihaz, taşıtın başka elektronik sistemlerine müdahale etmeden çalışır. AdBlue Emulator desteklenen araç modelleri olarak geniş bir yelpazeye hitap eder. Yapılması gereken, cihazı araçlara uygun şekilde programlamak. AdBlue sistemi ile donatılmış Tır veya Otobüslerde, AdBlue Emulator sayesinde çok kolay bir şekilde AdBlue sistemini devre dışı bırakabilirsiniz.

Desteklenen Araçlar

Renault kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar;

Mercedes-Benz kamyon ve diğer ağır vasıtalar;

MAN kamyon ve diğer ağır vasıtalar;

Scania kamyon ve diğer ağır vasıtalar;

Iveco kamyon ve diğer ağır vasıtalar;

Volvo kamyon ve diğer ağır vasıtalar;

DAF kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar;

Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.

 

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook