whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

BLUETOOTHLU UNİVERSAL (OEM) ARIZA TESPİT CİHAZI

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
23
Satın al
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek

Universal arıza tespit cihazı tüm binek gurubu araçlara bağlanabilen bilgisayarlı bir arıza tespit cihazıdır. Bu cihaz ile Arıza Kodu Okuma-Silme (Motor, Hava yastığı(Airbag),Fren,Gösterge,Klima,Şanzuman,Anahtar,Merkezi elektronik,Konfor sistemleri,Kapı sistemleri,Merkezi elektronik,Far kontrolleri,Direksiyon elektroniği,Süspansiyon vb…) bilimum arıza tespit ve onarım işlemlerini yapabilir aracınızı yeniden kodlayabilirsiniz. 

Bluetoothlu Universal Arıza Tespit Cihazı uzaktan acınızın diagnostik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2016 VERSİYON

 PROGRAMLAR VE ÖZELLİKLERİ

1)Arıza Kodu Okuma-Silme (Motor, Hava yastığı(Airbag),Fren,Gösterge,Klima,Şanzuman,Anahtar,Merkezi elektronik,Konfor sistemleri,Kapı sistemleri,Merkezi elektronik,Far kontrolleri,Direksiyon elektroniği,Süspansiyon vb…)

2)Canlı Değerleri Görüntüleme (Akü voltajı, gaz kelebek konumları, soğutma suyu sıcaklığı, sensör değerleri, vb…)

3)Adaptasyon ve Kalibrasyon (Enjektör Kodlama, Gaz kelebek adaptasyonu, Elektronik park freni çektirme, Şanzıman yapılandırma, Klima yapılandırma, Partikül filtre rejenerasyonu vb…)

- Servis ışığı sıfırlama işlemini Universal Bluetoothlu Arıza Tespit Cihazı ile dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

4) Tick-Tick, Parça Testleri (Fan motoru testi, yakıt pompası testi, far testi, korna testi, silecek testi, sinyal testi, enjektör testi gibi testleri yapabileceğiniz test ekranı)

5)Radyo Kod Programları  Araç üzerindeki kutup başlığını söktüğünüzde bazı araçlar sizlerden Teyp Kodu isteyecektir. Bu program sayesinde yetkili servis ile irtibat kurmadan kodu kolayca çözebilirsiniz.

6)Elektrik Şema Programları  Elektrik ustalarının kullanabileceği arıza çözümünde yardımcı olacak elektrik şemaları programı.

7)Sente Şemaları Motor bölümüne müdahale eden ustalarımızın işlerini çözecek araç sente şemaları.

8)Sigorta-Röle Tablaları Elektrik ustalarının kullanabileceği sigorta ve röle kutusunun yerlerini,hangi sigorta ne işe yarar kaç amper çeker bunları bulabilecekleri program.

9)Arıza Çözme, Parça Katalog Programları Çözemediğiniz arızalarda kolayca yararlanabileceğiniz parça yerlerini ve resimlerini görebileceğiniz yardımcı katalog dökümanlarını bulabileceğiniz bir yazılımdır.

10)Manuel Servis Işığı Sıfırlama Katalogları Araca bakım yaptıktan sonra yağ-kont lambasını manuel (elle) söndürmeyi anlatan yardımcı bilgileri bulabilirsiniz.

11)Teknik Sözlük İngilizce terimlerle karşılaştığınız takdirde destek alabileceğiniz Teknik otomotiv üzerine yazılmış bir sözlüktür.

12)Servis takip programı Servisinize gelen araçları kaydetmenize ve muhasebenizi tutmanıza yardımcı olacak bir yazılımdır. Araçların servisinize geliş tarihi yapılan işlem alınan ödeme ve cari hesap olarak hepsini kontrol edebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır.

13)Uzaktan Destek Programı Cihaz ve kullanımı ile alakalı bir probleminiz olduğunda mobil santral numaramızdan Teknik Destek operatörlerimiz ile irtibata geçmeniz halinde arkadaşlarımız bilgisayarınıza uzaktan bağlanacak ve sizlere birebir eğitim vereceklerdir.

DESTEKLENEN ARAÇ MARKALARI 

Abarth, Alfa Romeo, Audi, Bentley, Bmw, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Foton, GWM, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Jinbei , Jmc, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, Mahindra-Renault, Maserati, Mazda, Mercedes, Mg, Mini, Mitsubishi, Nisssan, Opel-Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab Samsung, Seat, Shuanghuan, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tata, .Toyota, Volkswagen, Volvo, Yuchai 

DESTEKLEDİĞİ DİLLER 

İngilizce, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, Yunan, Hollands, Macarca, İtalyanca, Norsk, Polonya, Romanya, Rusya, Srpski, Suomen Kieli, Svenska, Türkçe   

Destek

2014.2 Universal CDP+ Arıza Tespit Cihaz kurulum dosyalarını indirmek için tıklayınız.

Universal CDP+ ile bilgisayar eşleştirme anlatımını incelemek için tıklayınız.

Kurulum Videosunu izleyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

İlk kullanımda Universal CDP+ Arıza Tespit Cihazı ile canlı değerleri görüntüleme, enjektör kodlama, servis ışığı sıfırlama işlemleri için aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

 

Universal CDP+ Arıza Tespit Cihazı ile araçla iletişim kurma işlemi

Araç ile Universal CDP+ Arıza Tespit cihazı eşleştirme, arıza kodu okuma / silme ve parça testleri yapımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

SSS

Soru: Universal OEM CDP+ Arıza Tespit Cihazı ile hangi marka araçlarda arıza kodu okuyup silebilirim?

Cevap: Universal OEM CDP+ Arıza Tespit Cihazı ile ürünün açıklama kısmında bulunan DESTEKLENEN ARAÇ MARKALARI başlığının altında bulunan 60 marka araçta tüm arıza okuma ve silme işlemlerini yapabilirsiniz.

Soru: Bu ürün ile ağır vasıta araçlara da müdahale edebilir miyim?

Cevap: Universal OEM CDP+ Arıza Tespit Cihazı tüm ağır vasıta, binek, hafif ticari ve otobüslere müdahale edebilmektedir.

Soru: Atölye el kitapları ve sente şemalarını (yardımcı programları) nasıl temin edebilirim? 

Cevap: Satın almış olduğunuz ürünün yanında yardımcı programları talep edebilirsiniz.Yardımcı programların kurulumu sadece teknik servisimizde yapılmaktadır.

Soru : Yapacağım yanlış bir işlem araca zarar verir mi ?

Cevap : Hayır, Universal OEM CDP+ arıza tespit cihazı ile yapacağınız hiçbir işlem aracınıza zarar vermez.

Soru: Kurulum ücretsiz midir ? İlk kurulum nasıl yapılır ?

Cevap: İlk kurulum teknik servisimiz tarafından uzaktan bağlantı ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.(Kurulum dosyaları ürün içerisinde mevcuttur.)

Soru: Bosch KTS cihazı kullanıyorum ama 2013 model Fiat Linea araçlarda servis ışığı sıfırlama işlemi yapamıyorum bu cihazla fiat linea servis ışığını sıfırlayabilirmiyim?

Cevap: Universal CDP+ Cihazı ile 2013 Fiat Linea araçlarda servis ışığı sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Soru: Bilgisayarımda Windows 10 64 bit işletim sistemi kullanıyorum. Bilgisayarda driver bulunamadı hatası alıyorum, driver dosyalarını nasıl tedarik edebiliriz ?

Cevap: Web sitemizin Destek menüsünden Universal Arıza Tespit Cihazı ile ilgili bölümden cihazınızın Driver'larını indirip Windows 10'da çalışacak şekilde driver'larını güncelleyebilirsiniz.

 
Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook