whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

CJTalk Konuşan Arıza Tespit Cihazı

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
0
Satın al Beni Uyar
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek
Yeni nesil konuşan OBD CJ-Talk

CJTalk- Konuşan İlk Arıza Tespit Cihazı

Yeni CJTalk, arıza tespit cihazı aracınız üzerindeki OBD II soketine takmanızla birlikte arıza tespit bilgilerini dinlemenizi sağlayan bir diagnostic cihazdır.

Herhangi bir özel eğitime ihtiyaç duymaksızın, herkes CJTalk Konuşan OBD’yi kullanarak arıza tespit bilgilerine kolayca erişebilir.

CJTalk Konuşan OBD arıza tespit cihazlarını kullanan profesyoneller ve de tamir işlerini kendileri yapanlar için kolay kullanıma sahip bir OBD II tarama aracıdır. CJTalk, aracınızda arıza meydana geldiğinde ve hızlı bir arıza taraması gerektiği bir anda pratik kullanım kaynağı olarak karşınıza çıkar ve hepsinden iyisi problem ne olursa olsun CJTalk kullanımda herhangi bir özel eğitim gerektirmez.  Bu da demek oluyor ki CJTalk Konuşan OBD en yaygın arıza sorunundan en zor durumlara kadar size yardım etmek için yanınızda olacaktır ve böylece alınan en iyi kararı gerçekleştirmek için size rehberlik edecek doğru araca sahip olmuş olacaksınız.

CJTalk arıza tespit cihazı, %100 Türkçe seslendirmesi ve üzerindeki renkli göstergeler ile sizi yönlendirir. Her an herkes tarafından kullanılabilecek harika bir araçtır.

CJTalk OBD II arıza tarama cihazı, doğru ve anlamlı arıza tespit bilgileriyle profesyonel teknisyen takımından, az bilgi sahibi ya da bilgi sahibi olmayan müşterilerin kullanımına rahatça sunar. Problem olan bir durumda tahminleri ortadan kaldırır, sorunu anlamayı kolaylaştırır ve doğru kararı vermede size yardımcı olur. Kolay kullanım tasarımına sahip olan CJTalk Konuşan OBD herhangi bir tuş takımına ya da ekrana sahip değildir.

Ses yönergelerini dinleyin, hızlıca tespit edin, kararınızı verin ve hatta hatalı “Motor Kontrol” ışığını ortadan kaldırın ve bütün bunları tek bir tuşla yapın!

Eğer ki arabanızda bir problem varsa ve sorunun ne olduğunu çözemediyseniz, CJTalk arıza tespit cihazı sizin için harika bir seçim olacaktır. Sesli arıza tespiti sayesinde, sorunun ne olduğuna tam olarak karar vererek ve gerekli, yararlı bilgiye ulaşarak size yardım edecek hızlı ve doğru işlemi gerçekleştirebileceksiniz.. İlk konuşan arıza tespit cihazı olan CJTalk diagnostik cihazı basit, kullanışlı ve araç mekaniği hakkında az ya da hiç bilgisi olmayan kişiler için mükemmel bir araçtır. OBD panelinize onu takmanız ve konuşan kodları dinlemeniz yeterlidir.  Bu yolla, size sadece sorunu anlatmış olmayacak aynı zamanda size daha güvenli arıza tespitler ve tamirler yaptıracaktır.

Aracınızın hata verdiği durumların sözel açıklamasını sağlamayacak aynı zamanda herhangi bir profesyonel teknisyenin bileceği ve doğru bir şekilde yorumlayacağı standart bir kodu da sizlere sunacaktır. Profesyonel bir teknisyen ya da araba hayranı biriyseniz, iş ortamınızda olmadığınız zamanlarda da hızlı ve doğru bir tespit gerçekleştireceksiniz.

CJTalk Konuşan arıza tespit cihazı aracınızın performansı ya da tamiriyle ilgili önemli detaylara en hızlı şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. Hızlı bir kontrolde bir teknisyene ya da profesyonel bir teknikere ihtiyaç duymadan aracınızın rutin kontrollerini yapmayı seven birisi ya da arkadaşlarınızın araçları bozulduğunda ilk arayıp geldikleri kişi sizseniz, bundan sonra CJTalk ile birlikte kendi kişisel deneyimlerinizi tamamlamak için daha iyi tespitler yapacaksınız! Kısacası ne olursa ve kim olursa olsun, CJTalk siz ve sevdikleriniz için en iyi tarama takımı olacaktır.

CJTalk ile tarama yapmak kulaklığınızı takmak ve dinlemek kadar basit!

 

 

 

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook