whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

UNIVERSAL (OEM) ARIZA TESPİT CİHAZI

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
6
Satın al Beni Uyar
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek

 Universal arıza tespit cihazı tüm binek gurubu araçlara bağlanabilen bilgisayarlı bir arıza tespit cihazıdır. Bu cihaz ile Arıza Kodu Okuma-Silme (Motor, Hava yastığı(Airbag),Fren,Gösterge,Klima,Şanzuman,Anahtar,Merkezi elektronik,Konfor sistemleri,Kapı sistemleri,Merkezi elektronik,Far kontrolleri,Direksiyon elektroniği,Süspansiyon vb…) bilimum arıza tespit ve onarım işlemlerini yapabilir aracınızı yeniden kodlayabilirsiniz. 

Universal arıza tespit cihazı 2016 versiyon ile birlikte teslim edilmektedir.

 PROGRAMLAR VE ÖZELLİKLERİ

1)Arıza Kodu Okuma-Silme (Motor, Hava yastığı(Airbag),Fren,Gösterge,Klima,Şanzuman,Anahtar,Merkezi elektronik,Konfor sistemleri,Kapı sistemleri,Merkezi elektronik,Far kontrolleri,Direksiyon elektroniği,Süspansiyon vb…)

2)Canlı Değerleri Görüntüleme (Akü voltajı, gaz kelebek konumları, soğutma suyu sıcaklığı, sensör değerleri, vb…)

3)Adaptasyon ve Kalibrasyon (Enjektör Kodlama, Gaz kelebek adaptasyonu, Elektronik park freni çektirme, Şanzıman yapılandırma, Klima yapılandırma, Partikül filtre rejenerasyonu vb…)

4)Tick-Tick, Parça Testleri (Fan motoru testi, yakıt pompası testi, far testi, korna testi, silecek testi, sinyal testi, enjektör testi gibi testleri yapabileceğiniz test ekranı)

5)Servis ışığı sıfırlama (Servisinize gelen araçların %90'ında servis ışığı sıfırlama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.)

6)Radyo Kod Programları  Araç üzerindeki kutup başlığını söktüğünüzde bazı araçlar sizlerden Teyp Kodu isteyecektir. Bu program sayesinde yetkili servis ile irtibat kurmadan kodu kolayca çözebilirsiniz.

7)Elektrik Şema Programları  Elektrik ustalarının kullanabileceği arıza çözümünde yardımcı olacak elektrik şemaları programı.

8)Sente Şemaları Motor bölümüne müdahale eden ustalarımızın işlerini çözecek araç sente şemaları.

9)Sigorta-Röle Tablaları Elektrik ustalarının kullanabileceği sigorta ve röle kutusunun yerlerini,hangi sigorta ne işe yarar kaç amper çeker bunları bulabilecekleri program.

10)Arıza Çözme, Parça Katalog Programları Çözemediğiniz arızalarda kolayca yararlanabileceğiniz parça yerlerini ve resimlerini görebileceğiniz yardımcı katalog dökümanlarını bulabileceğiniz bir yazılımdır.

11)Manuel Servis Işığı Sıfırlama Katalogları araca bakım yaptıktan sonra yağ-kont lambasını manuel (elle) söndürmeyi anlatan yardımcı bilgileri bulabilirsiniz.

12)Teknik Sözlük İngilizce terimlerle karşılaştığınız takdirde destek alabileceğiniz Teknik otomotiv üzerine yazılmış bir sözlüktür.

13)Servis takip programı servisinize gelen araçları kaydetmenize ve muhasebenizi tutmanıza yardımcı olacak bir yazılımdır. Araçların servisinize geliş tarihi yapılan işlem alınan ödeme ve cari hesap olarak hepsini kontrol edebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır.

Mobil santral üzerinden cihaz kullanımı ve kurulum konusunda teknik destek alabilirsiniz.

Universal Arıza Tespit Cihaz programı Windows XP / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

DESTEKLENEN ARAÇ MARKALARI

Abarth, Alfa Romeo, Audi, Bentley, Bmw, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Foton, Gwm, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Jinbei, Jmc, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, Mahindra-Renault, Maserati, Mazda, Mercedes, Mg, Mini, Mitsubishi, Nisssan, Opel-Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Samsung, Seat, Shuanghuan, Skoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tata, .Toyota, Volkswagen, Volvo, Yuchai

DESTEKLEDİĞİ DİLLER

İngilizce, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, Yunan, Hollands, Macarca, İtalyanca, Norsk, Polonya, Romanya, Rusya, Srpski, Suomen Kieli, Svenska, Türkçe 

Destek

SSS

Soru: Universal arıza tespit cihazı için güncelleme aralığı nedir ?

Cevap: Bir yıl içerisinde 3 ayrı güncelleme sunulmaktadır.

Soru: Universal arıza tespit cihazı tüm marka / model araçlar ile iletişim kurabilir mi ?

Cevap: Ürün listesindeki tüm araçlar ile bağlantı kurabilir.

Soru: Universal arıza tespit cihazının nasıl kullanılıcağı konusunda destek veriyor musunuz ?

Cevap: Ürün elinize ulaştığında, uzaktan destek ile kullanım hakkında bilgiler teknik servisimiz tarafından verilmektedir.

Soru: Universal arıza tespit cihazımın Usb soket girişi arızalı tamirini yapıyor musunuz ?

Cevap: Universal arıza tespit cihazı ve diğer arıza teşhis cihazlarının tamiri servisimizde yapılmaktadır.

Soru: Garanti süresi ne kadardır ?

Cevap: Universal arıza tespit cihazı garanti süresi bir yıldır.

Soru: Universal arıza tespit cihazı ile beyin programlama, anahtar programlama gibi işlemler yapabilir miyim ?

Cevap: Malesef, beyin programlama, anahtar programlama gibi özel fonksiyonel işlemler için yetkili servis cihazı kullanmanız gerekir.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook