< < FG-TECH GALLETTO 2 MASTER ECU PROGRAMLAMA CHIP TUNING CİHAZI
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

FG-TECH GALLETTO 2 MASTER ECU PROGRAMLAMA CHIP TUNING CİHAZI

Selamlar arkadaşlar
bilindiği gibi chip tuning işi günümüzde oldukça  yaygın hale geliyor.Türkiyenin  her yerinde yazılım modifikasyonlu araçları görmek mümkün.
Artik sizlerde kendi tuninginizi kendiniz yapabileceksiniz.hemde vaktinizi almayacak çok basit bir işlemle.
Peki bu işlem nasil yapilir ?


piyasadaki chip tuning işi yapan arkadaşlarimizinda kullandiği fg-tech galletto 2 master ecu programlama cihazi ile bütün beyin yazilimlarini okuyabilir.modifikasyon işlemi sonrasinda yeni yazilimi araciniza monte edebilirsiniz.
Peki bu işlem nasil yapilir ? 
Fg-tech galletto 2 master ecu program cihazi ile programi bilgisayariniza kurduktan sonra araç ile bilgisayariniz arasindaki iletişimi obd soketinden ve  bazi modeller için beyin pin uçlarindan sağliyorsunuz.programi çaliştirip beyindeki yazilimi bilgisayariniza çekiyorsunuz.daha sonra yazilimda modifikasyon işlemini gerçekleştirebilmek için ister kendiniz isterseniz çevredeki programci arkadaşlar vasitasiyla modifikasyon işlemini tamamliyorsunuz.modifikasyon işlemi gerçekleştikten sonra yeni yazilimi tekrar araciniza yüklüyorsunuz ve araciniz artik tuninglenmiş oluyor.dilerseniz yazilimi beğenmediğiniz taktirde aracinizi eski haline getirebiliyorsunuz.

Cihazı nasıl kullanabilirim ?

Cihazı kullanmak oldukça basit.Kurulu olan bilgisayarınızdan cihazı takıp programı çalıştıyorsunuz.araç ile bağlantınızı yaptıktan sonra direk ecu verilerini araç markasını seçerek hiçbir kod vs yazmadan okuyabiliyorsunuz ve yazılım modifikasyonu ardından yükleyebiliyorsunuz.Ayrıca program dilleri arasinda Türkçe versiyon bulunması işlerinizi oldukça kolaylaştirmaktadir.

Yapılan yazılım aracıma zarar verir mi ?

Chip Tuning işlemi sonrasında aracınızdan alacağınız performanstan ziyade aracınızın durumu çok önemlidir.Yazılım konusunda elektronik yazılım ve araç bilginiz var ise aracınıza birkaç dosya yaptıktan sonra aracınıza  en uygun yazılımı yükleyebilirsiniz.

Fakat yazılım bilmiyorsanız çevremizde sizi yönlendirebileceğimiz yazılımcı arkadaşlarımız mevcut.Sizleri bu işi profesyonel olarak yapan arkadaşlarımıza yönlendirebiliriz.Modifikasyon işlemini kısa bir süre zarfında onlara yaptırabilirsiniz.

Fg-Tech Galletto V54 Satın Almak İçin Tıklayınız.

Son DüzenlenmePazar, 08 Kasım 2015 20:55

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook