whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

iOBD2 Yeni Nesil Arıza Tespit ve Performans Test Cihazı

IOBD2 Nedir?

IOBD 2 Aracınızın motor ve elektronik aksam bilgilerine cep telefonunuz aracılığı ile mobil bağlanmanızı sağlayan son teknoloji bir üründür. Android yada IOS işletim sistemli cihazınıza indirdiğiniz IOBD 2 uygulaması ile çalışan IOBD2 tek bir ürün ile KABLOSUZ ARIZA TESPİTİ VE ONARIMI, PERFORMANS TESTİ VE SEYEHAT GEÇMİŞİ KAYDI yapmanızı sağlar. Bu sayede servislere servet ödemekten kurtulur ve aracınızın günlük bakım ve analizini kendiniz kahvenizi yudumlarken yapabilirsiniz.IOBD2 sayesinde aracınız hakkında daha fazlaya bilgiye dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Periyodik bakım öncesi yada uzun yol öncesi size vereceği bilgilerle siz ve sevdikleriniz için profesyonel bir asistan olan IOBD2 Türkiye'de ilk defa sizlerle.

 

1-)IOBD2 ile Neler Yapabilirim ?
OBD2 ile aracınızın motor ve elektronik aksamlarının tümüne tam yetki sağlarsınız bu sayede ARIZA TESPİTİ VE ONARIMI, PERFORMANS TESTİ YADA SEYEHAT GEÇMİŞİ KAYDI YAPABİLİRSİNİZ.

2-)Canlı Gösterge Değerleri Okuma
IOBD 2 ile aracınız hareket halindeyken yada beklerken aracınızla ilgili tüm canlı değerleri cep telefonu ekranınızda görmenizi sağlar . İOBD2 anlık hız, anlık devir , motor ısısı, yağ sıcaklığı, yakıt durumu, yedek depo yakıt durumu, tüm araç sensör leri ve basınç düzeyleri gibi canlı değerleri sizinle paylaşarak aracınızın mekanik aksamındaki tüm hareketi an an izleme olanağı sağlar.
Bunlara ek olarak bu bilgileri kaydedebilir tüm sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

3-)Arıza tespiti ve onarımı
IOBD2 ile araç beyninden OBD soketine iletilen evrensel DTC kodlarına erişebilirsiniz. Ekrandaki bu hata kodlarına tıklayarak arıza detaylarını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu arızaları eğer geçici arızalar ise düzeltebiliyorsunuz. Eğer mekanik bir sorun yaşıyorsanız da konuyla ilgili çözüm önerilerine program aracılığı ile erişebiliyorsunuz.
Bu sayede aracınız hakkında istediğiniz zaman istediğiniz yerde bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bu sayede aracınız bakına girmeden önce hatalarını siz önceden görebiliyor yada aracınız arızalandığında, arızaya sebep olan parçayı tespit edebiliyorsunuz.
Artık servislere servet ödemeyin kendi aracınızı kendiniz tamir edin. Arızalı parçayı siz tespit edin.

4-)Performans Testi
IOBD2 ile performans testlerine para ödemeye son! IOBD 2’yi aracınıza bağladığınızda sürüş sırasında canlı olarak aracınızı test eder ve Tork – Beygir (HP) güçlerini , 0-100 km çıkış süresini bu süre zarfındaki yakıt tüketimini ve bilimum performans değişkenlerini analiz ederek size bir dynometreden çok daha fazla bilgiyi isterseniz grafik halinde isterseniz yazılı şekilde cep telefonu ekranınızda görebilirsiniz.
Dahası bu bilgileri kayıt edebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bu bilgileri daha sonra aracınızın anlık performansı ile karşılaştırıp bakım öncesi yada sonrası aracınızdaki performans eksikliklerini yada artışalarını hassas bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu sayede ikinci el araç alımında, bakım sonralarında ve birçok alanda doğru karara ulaşmanızda artık PROFESYONEL BİR ASİSTANINIZ var.

5-)Seyehat Geçmişi
IOBD2 sayeesinde aracınızın nezaman nerede olduğunu görebilir gidiş güzergahını harita üzerinde görebilir ve bunlara ek olarak hız ve yakıt durumunu görebilirsiniz.
İş hayatında kullanılmak üzere tasarlanmış bu özellik sayesinde filonuzun detaylı hareket ve tüketim dökümlerini canlı değer ve sağlık durumlarını dilediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.

6-)Extra Özellikler
IOBD2 ile göstergeye müdahale edebilen araçlarda aracın ECU'dan gelen orijinal KM sini okutabilir ve özellikle ikinci el araç alırken KM düşürülme tehlikesine karşı önlem alabilirsiniz.

 

IOBD2 1996 model ve üzeri tüm araçlarda bulunan OBD 2 soketi sayesinde aracınızın beynine erişimde size tam yetki sağlar. Bu sayede aracınızın beyninden gelen tüm arıza kodlarını okuyabilir ve silebilirsiniz.

IOBD2'yi uzun yola çıkmadan önce,aracınızı periyodik bakıma sokmadan önce daha detaylı bilgi sahibi olmak için kullanabilir yada günlük bakım ve onarımlarını kendiniz yapabilirsiniz.

 

IOBD2 Sadece 149 TL

iOBD2 Cihazını satın almak için burayı tıklayın http://iobd2.us/

Performans Testi

Aracınızın performansı ilk aldığınız günki gibi mi? Son zamanlarda aracınızın performans kaybı yaşadığını mı düşünüyorsunuz? Bu soruların tümünün cevabını IOBD2>Performans Testi menüsünde bulabilirsiniz.

Aracınızın Tork Beygir değerlerine ek olarak anlık hız, yakıt tüketimi, motor sıcaklığı yada birim hıza çıkış zamanı gibi verilerini kullanarak size birebir DYNOMETRE ANALİZİ şansı tanıyan IOBD2; aynı zamanda bu verileri sizin için saklayarak sonraki testlerle yada başka araçlarla performans karşılaştırması yapmanıza olanak sağlar

 

 iOBD2 İle İlgili Kullanım Videoları Aşağıdadır.

 iOBD2 Genel Kullanım

iOBD2 Arıza Kodu Okuma ve Silme

OBD2 VAG Grubu İçin Kullanım

 

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Son DüzenlenmeSalı, 28 Eylül 2021 09:04

1 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook