< < Automechanika İstanbul 2014
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Automechanika İstanbul 2014

 

 NİTRO BİLİŞİM olarak Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul Fuarında sizlerleyiz. 10 – 13 Nisan 2014 Tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde dört gün sürecek olan organizasyonda, ürün ve hizmetlerimizi Dünya’nın dört bir yanından gelecek olan yaklaşık 50000 ziyaretçiye sunma fırsatına sahip olacağız. Automechanika İstanbul’da hedefimiz, farkımızı ortaya koymak ve bu hedefi gerçekleştirirken sizleri de yanımızda görmek en büyük temennimiz.

 Nitro Bilişim Avrupa’nın en büyük fuarında Hall 11 G115 no’lu stantta değerli ziyaretçilerini karşılayacak. Uzman kadromuz ile birlikte yer alacağımız Automechanika ‘da sergilenecek olan cihazlar ile alakalı teknik bilgiyi yerinde alabileceksiniz. Tahsis edilen alana kurulacak olan Test Simülatörleri sayesinde ilgilendiğiniz ürün gruplarını araç üzerindeymiş gibi test etme olanağına sahip olabileceksiniz. Sektöre ilişkin yenilikleri ayağınıza kadar getiren firmamız sorumluklarının bilincinde, müşteri memnuniyetine dayalı yönetim anlayışı ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. İlk defa katılacağımız ve bundan sonraki süreçte de sürekli yer alacak olduğumuz Automechanika’yı, uzun vadede hedeflerimizi gerçekleştirmek adına büyük bir adım olarak görmekteyiz. Bu açıdan bakıldığında vizyonumuz son kullanıcıya uygun fiyat, garanti ve satış sonrası teknik destek.

 Organizasyon hazırlık sürecinde büyük uğraşlar sonunda çalışmalarımız tamamlandı ve siz değerli ziyaretçilerimiz ile otomotiv sektöründe çığır yaratacak projeler Automechanika’ da sergilenecek. Bu kapsamda binek veya ağır vasıta arıza tespit cihazları, Ecu Programlama Cihazları ve sektöre ışık tutan yeni Projemiz IOBD2 görücüye çıkacak. IOBD2 en kısa anlatımla kullanıcılarına kablosuz arıza tespiti, performans testi ve seyahat geçmişi kaydını yapma olanağı tanımaktadır. Bunun gibi diğer projelerimiz de görmek için Büyükçekmece İstanbul TÜYAP Fuar Merkezinde sizleri de yanımızda görmekten onur duyarız.  

 

 

 

 

Son DüzenlenmePazar, 08 Kasım 2015 20:48

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook