< < 2015 Automechanika İstanbul Fuarındayız
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

2015 Automechanika İstanbul Fuarındayız

Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul’da 2014 ‘de olduğu gibi 2015 yılında da yerimizi alacağız. Bu yıl 9-12 Nisan 2015 tarihinde Messe Frankurt organizatörlüğünde İstanbul TÜYAP Kongre Ve Fuar Merkezinde organize edilecek olan Automechanika İstanbul’da Hall 14 A190 No’lu standımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyacağız.

 

Yine uzman kadromuz ile birlikte katılacağımız organizasyonda müşterilerimizden, çözüm ortaklarımızdan ve bayilerimizden almış olduğumuz geri dönüşleri göz önünde bulundurarak bu yıl da Binek, Hafif Ticari ve Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazlarını A190 No’lu standımızda sergileyeceğiz. Bununla beraber kendimize özgü olan ve uzun süren çalışmalar sonucunda geliştirdiğimiz EVG 7 Dayanıklı Tablet PC görücüye çıkacaktır.

Tüm bunlara ek olarak Ecu Programlama ve Chip Tuning alanında kullanılan ürünlerimizi de değerli ziyaretçilerimize sunacağız. Firmamızın kuruluşundan itibaren geçen süre zarfında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vermenin, organizasyon öncesinde değer taşıdığını düşünmekteyiz. Merkezi Adana’da olan şirketimizde satış grupları binek, ağır vasıta, Ecu programlama ve bireysel kullanım ürünleri olarak sınıflara ayrılmıştır. Bu sayede satış sonrası hizmet ile ilgili sorunların tümü çözüme kavuşmakla beraber müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Başarı paylaşmaktır ilkesini benimseyen şirketimiz, arıza tespit cihazı kullanıcılarının sorunlarından yola çıkarak, online ortamda kurulan platformlar vasıtası ile sektörün yeniliklerini ve genel sorunlar üzerindeki optimal çözümlerini paylaşmaktadır.

Çalışmalarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiler sunmak adına İstanbul Tüyap Kongre Merkezinde Hall 14 A190 No’lu standımızda 9 – 12 Nisan 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor olacağız.

 

Son DüzenlenmeSalı, 03 Kasım 2015 08:16

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook