whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Oto Ekspertiz Cihazları

Oto Ekspertiz Cihazları

     Alacağınız 2. el araçların ekspertizini yapabilmek için yeni  teknoloji ile donatılmış oto ekspertiz cihazları ile tam ve doğru rapor almak aracın gerek kaporta aksamı gerekse elektronik ve

mekanik aksamlarını test etmek ve incelemek mümkündür.Alacağınız aracın daha önce sorunları, problemleri olup olmadığı çok önemlidir.Doğru yapılmış bir araç ekspertizi aracın piyasadaki değerini bulmakta yardımcı olur.Önemli olan araç satıcısının ne söylediği değil oto ekspertiz sonuçlarıdır.  

Araç Ekspertizinde iOBD2 Arıza Tespit Cihazı

iOBD2 Nedir ?

iOBD 2 binek grubu araçların motor ve elektronik kontrol modüllerine akıllı telefon ile bağlantı kurmanıza olanak sağlayan son teknoloji bir üründür. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan iOBD2 uygulaması ile bluetooth üzerinden kablosuz olarak arıza tespiti ve onarımı, performans testi ve seyahat geçmişi kaydı yapmanızı sağlar. Aracınız için gerekli ekspertizi kendiniz yapabilir ve servislere servet ödemekten kurtulabilirsiniz. Aracınız için gerekli olan periyodik bakımlarını günlük olarak tamamlayabilirsiniz.

iOBD2 arıza tespit cihazıyla dilediğiniz zaman aracınız ile ilgili tüm detaylara dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Seyehat öncesi yada periyodik bakım öncesi size vereceği bilgilerle siz ve aileniz için profesyonel bir asistan olan iOBD2 Türkiye’de ilk defa sizlerle. 

1-) iOBD2 ile Neler Yapabilirim ?

Aracınızın OBD soketine yerleştirilerek kullanılan iOBD2 ekspertiz cihazı ile Arıza Tespiti ve Onarımı, Performans Testi ile birlikte Seyahat geçmişini kayıt edebilirsiniz.

2-) Canlı Gösterge Değerleri Okuma

iOBD2 ile tüm canlı değerleri aracınız hareket halindeyken yada beklerken cep telefonu ekranınızda görebilirsiniz. Anlık hız, anlık devir, motor ısısı, yağ sıcaklığı, yakıt durumu, yedek depo yakıt durumu, tüm araç sensörleri ve basınç düzeyleri gibi canlı değerleri size aktararak aracınızın mekanik aksamındaki tüm hareketi anlık olarak izlemenizi sağlar. Ek olarak bu bilgileri kaydedebilir tüm sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

3-)Arıza Tespiti ve Onarımı

iOBD2 Arıza Tespit Cihazı ile OBD soketi üzerinden araç beynindeki tüm DTC kodlarına erişebilirsiniz. Ekrandaki arıza kodlarını tıklayarak arızalar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve geçici arızaları araç beyninden silerek düzeltebilirsiniz.

Aracınızda mekanik bir problem yaşıyorsanız konuyla ilgili çözüm önerilerine program üzerinden erişebilir, aracınız bakıma girmeden önce hata kodları ile birlikte arızalı parçaları görebilir, arızaya sebep olan parçanın tespitini kendiniz yapabilirsiniz.

Serviste arızası giderilen araçta arızanın giderilip giderilmediğinden emin olabilirsiniz.Servislere gereksiz yere ücret ödemek zorunda kalmaktan kurtulmuş olacaksınız.

4-) Performans Testi

iOBD2 ile aracınızın için yaptıracağınız performans testlerine ücret ödemekten kurtulun, iOBD2 ile sürüş sırasında aracınızın Tork – Beygir (HP) güçlerini 0-100 km çıkış süresini bu süre zarfındaki yakıt tüketimini ve bilimum performans değişkenliklerini analiz eder. Dynometreden daha detaylı bilgiyi grafiksel olarak yazılı bir şekilde akıllı telefonunuz ile görüntüleyebilirsiniz. Aracınızın performans testini kayıt edebilir ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Bakım öncesi kayıt etmiş olduğunuz test değerlerini, bakım sonrasında aracınızın performans değerlerini karşılaştırabilir aracınızdaki değişimi hassas bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

iOBD2 bakım öncesi ve sonrasında, araç alırken ve satarken birçok alanda doğru şekilde size yardımcı olacak profesyonel bir asistan.

5-) Seyehat Geçmişi

iOBD2 tespit cihazı ile, akıllı telefonunuzda bulunan harita üzerinde ne zaman nerede olduğunu görebilir, gidiş güzergahınız üzerindeki hız ve yakıt durumunu kontrol edebilirsiniz. Filonuzdaki araçların hareket ve yakıt tüketim dökümlerini, canlı değer ve sağlık durumlarını oturduğunuz yerden raporlayabilirsiniz.

6-) Ekstra Özellikler

iOBD2 ile göstergeye müdahale edebilen araçlarda aracın ECU'dan gelen orijinal KM sini okutabilir ve özellikle ikinci el araç alırken KM düşürülme tehlikesine karşı önlem alabilirsiniz.

iOBD2 Arıza Tespit Cihaz hakkında detaylı bilgi veya satın almak için tıklayınız.

Son DüzenlenmePazartesi, 07 Aralık 2015 11:28
Bu kategoriden diğerleri: Gözler Navdy'nin Üstünde! »

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook