whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

12/2015 Mercedes Star Diagnos Güncellemesi Yayınlandı!

Mercedes DAS/Xentry 12/2015 Versiyon Özellikleri

Mercedes arıza tespit cihazı ile binek ve ağır vasıta olmak üzere MERCEDES'in üretmiş olduğu tüm araçlar üzerinde arıza tespiti yapabilirsiniz. Atölyenize gelmiş olan araçlar üzerinde kodlama, kalibrasyon ve adaptasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • Mercedes Hız Limiti Kaldırma

Mercedes'in üretmiş olduğu ticari ve ağır vasıta araçlar üzerinde fabrika çıkışında bulunan hız limitlerini Mercedes C5 arıza tespit cihazı ile kaldırabilir, belirlediğiniz hız limitini araçlara tanıtabilirsiniz. Örneğin servisinize gelen Sprinter aracın saate max. hız limiti 90 KM ise bunu tamamen kaldırabilir veyahut hız limiti sınırını arttırabiliriz. Saatte 90 KM yerine 120 KM'ye çıkarabiliriz.

  • Mercedes Adblue İptali

Adblue sistemine sahip araçlar için Adblue sistemini iptal edebilir veya arıza bulunan Nox sensörünü tamamen iptal edebilirsiniz. Ağır vasıta araçların kullanmış olduğu Adblue yakıtı sürekli olarak çıkarmaktadır, adblue sistemini kapattığınız araçlar artık Adblue yakıtı tüketmezler.

  • Mercedes Tork Arttırma İşlemi

Servisinize gelen tır ve kamyonların TORK arttırma işlemlerini Mercedes STAR Diagnos sistemi ile gerçekleştirebilir, arıza tespit cihazınız ile çekişten düşen araçlarınızın torkunu arttırabilirsiniz. Adblue yakıtı kullanılmayan Mercedes kamyonlarda TORK arttırma işlemini yaparak aracın torkunu arttırın ve yolunuza kaldığınız yerden devam edin.

  • Mercedes Servis Işığı Sıfırlama

Bakımını yaptığınız Mercedes ve Smart araçlarının servis ışığı lambalarını söndürebilir, yağ bakım lambalarını resetleyebilirsiniz.

  • Mercedes Arıza Kodları

Arıza tespitini gerçekleştirdiğiniz tüm araçlar için MERCEDES STAR Diagnos size araç üzerindeki arıza kodlarını açıklamaları ile birlikte detaylı olarak verir. Arızanın bulunduğu yeri ve arızanın nedenini teknik şemaları ile görüntüleyebilirsiniz.

  • Otomatik Bağlantı / Araç Tanıma

Arıza tespit sistemi 12/2015 yeni güncelleme ile bilgisayar ve ceaser arasındaki bağlantıyı otomatik olarak kurar. Teşhis aletini seçmeniz veya liste üzerinde aramanız gerekmez, Mercedes sistemi sizin için otomatik olarak bağlantıyı tamamlar.

Binek Araç Listesi

Ağır Vasıta Araç Listesi

Mercedes 12/2015 Güncel Yazılım Görüntüleri

DAS 12/2015

Xenrty 12/2015

 

Son DüzenlenmePerşembe, 14 Nisan 2016 18:43

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook