< < < < < Universal Arıza Tespit Cihazı Delphi 2015.1 Versiyonu Yayınlandı
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Universal Arıza Tespit Cihazı Delphi 2015.1 Versiyonu Yayınlandı

Özel Delphi 2015.1 Universal Arıza Tespit Cihazı Delphi 2015.1 Universal Arıza Tespit Cihazı

Binek ve ağır vasıtalarda kullandığınız Universal Arıza Tespit cihazı yazılım konusunda yenilik ile karşımıza gelmiş bulunmaktadır. Cihaz kullanımında yardımcı olan Delphi programı 2015.1 olarak yeni versiyon olan güncellemesini aslında uzun bir süre önce yayınlamıştı. Ancak biz kullanıcılarımıza yer alan hatalar nedeniyle önermeyerek sorunların giderilmesini bekledik. Son yapılan testler sonucunda artık gelen yeniliklerle ile birlikte sorunsuz kullanmanıza uygun bir güncelleme yapılmış gibi görünüyor.

Gelen bu son güncelleme sayesinde universal bir cihaz olmasına rağmen ürünümüzle arıza tespit cihazı olarak neredeyse birçok işlemleri yapabiliyor olacaksınız.

Binek arıza tespit cihazı konusunda hiç olmayan markalar bile artık listede yer alırken var olan markalarda da model olarak yenilikler getirilmiş. Kullanımı konusunda eski versiyon ile yine aynı olan yazılım içerik olarak yenilenip karşımıza gelmekte.

Tarafımızdan yapılan kontrollerde binek grubunun yanı sıra ağır vasıta arıza tespit cihazı kullanımında da bulunmayan birçok model artık listede yer almakta. Bazı kullanıcılarımız yer almayan modeller nedeniyle daha eski versiyonları kullandığı için artık bu sorun da ortadan kalkmış gibi görünmekte.

Kullanım sonrasında eksik veya hata olarak gördüğünüz durumlarıda mutlaka yorum olarak sitemizde paylaşmayı unutmayın.

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Peugeot gibi önemli binek markalarında yapılan güncellemeler sayesinde artık neredeyse tüm araçlara sorunsuz giriş yapmanız mümkün. Ayrıca ağır vasıta grubunda da araç listesi olarak kullanıcıların eksiklerini tamamlayacak yenilikler getirilmiş.

Kurulum dosyasını indirmek için tıklayınız. Dosya indikten sonra kurulumu sorunsuz bir şekilde yapmak içinde aşağıda yer alan Youtube videosunu takip etmeniz gerekli. Video aracılığıyla adım adım tüm kurulumu sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Delphi 2015.1 Kurulum

Delphi 2015.1 İndir

Son DüzenlenmePazartesi, 15 Ekim 2018 08:54
Bu kategoriden diğerleri: « Universal Arıza Tespit Cihazı

4 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook