whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Tüm Araçlarda Adblue Arızası Çözümü Gerçekleştirmekteyiz

Adblue sistemi araçlarda oldukça çok arıza veren bir sistemdir. Araç sahiplerini olur olmadık yerlerde olur olmadık hava koşullarında sorun çıkartıp aracın torkunun düşmesine neden olmakla birlikte ülkemizde araç sahiplerinin hiç memnun olmadığı bir sistemdir.

Firmamız bünyesinde yapılan ar-ge ve çalışmalarla ilgili adblue sistemlerine çözüm olan bir takım ürünler geliştirdik. Bilindiği üzere Euro6 araçlarla birlikte 50-60 bin TL'yi bulan egzoz arızalarıyla birlikte araç sahipleri bu sistemden bıkıp bizden çözüm beklemektedir. Ağır vasıta araç sahiplerinin talepleri üzerinde yoğunlaşıp araç CAN-BUS elektroniği üzerinde mühendis ekibimiz ile yapılan AR-GE’ler sonucu Adblue sistemlerine yepyeni çözümler ve yepyeni ürünler tasarladık.

Aracınızın üzerindeki Adblue sistemini harici bir müdahale veya ürün üzerinde tahribat olmadığı sürece sonsuza kadar arızayı ortadan kaldıracak ve size maddi olarak ekstra egzoz masrafı açtırmayacak olan bu ürünler aracınız ne olursa olsun firmamızdan temin edilip montajı yapılarak araç üzerindeki egzoz masrafını sona erdirmektedir. Euro5 veya Euro6 olan herhangi bir adblue sistemi ile çalışan tüm araçlara uygun ürünlerimiz AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilip filo araçlarına ve tekil araç sahiplerine sunulmak üzere seri üretime ile satışa sunulmuştur. Yeni bir model araç satın aldıysanız piyasada adblue ürünlerini bulamıyor ve adblue ile ilgili sorun yaşıyor iseniz hemen AR-GE ekibimiz ile iletişime geçin ve adblue sorunu yaşadığınız araç ile AR-GE ekimizin üzerinde çalışabilmesi için gerekli ortamı sağlayın ve o modelde adblue çözümüne kavuşan ilk araç sahibi olun.

2 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook