whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: +90 532 111 02 30

 

Tüm Araçlarda Adblue Arızası Çözümü Gerçekleştirmekteyiz

Adblue sistemi araçlarda oldukça çok arıza veren bir sistemdir. Araç sahiplerini olur olmadık yerlerde olur olmadık hava koşullarında sorun çıkartıp aracın torkunun düşmesine neden olmakla birlikte ülkemizde araç sahiplerinin hiç memnun olmadığı bir sistemdir.

Firmamız bünyesinde yapılan ar-ge ve çalışmalarla ilgili adblue sistemlerine çözüm olan bir takım ürünler geliştirdik. Bilindiği üzere Euro6 araçlarla birlikte 50-60 bin TL'yi bulan egzoz arızalarıyla birlikte araç sahipleri bu sistemden bıkıp bizden çözüm beklemektedir. Ağır vasıta araç sahiplerinin talepleri üzerinde yoğunlaşıp araç CAN-BUS elektroniği üzerinde mühendis ekibimiz ile yapılan AR-GE’ler sonucu Adblue sistemlerine yepyeni çözümler ve yepyeni ürünler tasarladık.

Aracınızın üzerindeki Adblue sistemini harici bir müdahale veya ürün üzerinde tahribat olmadığı sürece sonsuza kadar arızayı ortadan kaldıracak ve size maddi olarak ekstra egzoz masrafı açtırmayacak olan bu ürünler aracınız ne olursa olsun firmamızdan temin edilip montajı yapılarak araç üzerindeki egzoz masrafını sona erdirmektedir. Euro5 veya Euro6 olan herhangi bir adblue sistemi ile çalışan tüm araçlara uygun ürünlerimiz AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilip filo araçlarına ve tekil araç sahiplerine sunulmak üzere seri üretime ile satışa sunulmuştur. Yeni bir model araç satın aldıysanız piyasada adblue ürünlerini bulamıyor ve adblue ile ilgili sorun yaşıyor iseniz hemen AR-GE ekibimiz ile iletişime geçin ve adblue sorunu yaşadığınız araç ile AR-GE ekimizin üzerinde çalışabilmesi için gerekli ortamı sağlayın ve o modelde adblue çözümüne kavuşan ilk araç sahibi olun.

2 yorum

  • Nitro Bilişim Araç Arıza Tespit Cihazı Salı, 26 Aralık 2017 12:55 Yorum Linki Raporla

    Merhabalar,
    Bu konuda İstanbulda var olan garajımız size daha iyi yardımcı olacaktır. 0531 104 09 99 üzerinden direkt olarak İstanbul şubemize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
    İyi günler

  • Berhan Perşembe, 21 Aralık 2017 16:26 Yorum Linki Raporla

    2014 model A6 2.0 TDI 190 HP. ARACIMIN ADBLUE ARIZA LAMBASI SÖNMÜYOR NASIL YARDIMCI OLURSUNUZ

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook