whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

UNİVERSAL ARIZA TESPİT CİHAZI 2016 VERSİYONU İLE SİZLERLE..

Universal arıza tespit cihazı olarak kullandığınız arıza tespit cihazlarınıza nihayet beklediğiniz güncelleme geldi. 2016 versiyon olarak gelen bu güncellemede gelen yeniliklerle sizler için birçok sorun ortadan kaldırıldı.

Her bütçeye uygun bir arıza tespit cihazı olmasına rağmen işlemlerinizin neredeyse tamamını sorunsuz hallettiğiniz bu cihaza gelen güncellemelerle araç listesi içerisinde ki model ve fonksiyonlarda yenilikler gelmiştir.

Bu cihaz ile tüm binek ve hafif ticari araçlarınızda arıza tespiti yapıp yanı sıra tüm programlama ve diagnostik işlemlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm modülleri Türkçe dil desteği ile kolayca çözebilir ve kullanabilirsiniz.Uzun bir süredir piyasada yer alan sürüm için öncelikle tarafımızdan tüm kontroller gerçekleşti. Kontrollerimiz sonucunda bulduğumuz sorunların çözülmesini beklendikten sonra şu anda var olan sorunsuz sürümü universal kullanıcılarına sunmuş bulunmaktayız.

 Universal ağır vasıta arıza tespit cihazı olarak da kullanabileceğiniz ürün yazılımında da bazı yenilikler gelmiş bulunmaktadır. Ağıt vasıta kategorisi yetkili servis cihazları ile başarı sağlayacağınız bir kategori olsa da gene Autocom da genel olarak size yardımcı olmayı başarmaktadır.

Binek arıza tespit cihazı olarak kullanacağınız yazılımda genel olarak gelen yenilikler aşağıda yer alan videoda bulunmakta.  Hyundai i20 2015 model, BMW serilerinin de birçoğunda 2016’lara dahi girebilirsiniz.

3 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook