MERCEDES SD CONNECT 5 ARIZA TESPİT CİHAZI XENTRY - DAS 2018.05 VERSİYON
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

MERCEDES SD CONNECT 5 ARIZA TESPİT CİHAZI XENTRY - DAS 2018.05 VERSİYON

Mercedes – Benz SD Connect 5 arıza tespit cihazı yetkili ve özel servislerde kullanılan , Mercedes motorlu tüm araçlara giriş yapabilen ( Smart, Maybach, Bharatbenz, Fuso, Setra, Cobus, FotonDaimler… v.s) profesyonel bir arıza tespit cihazıdır.

Bu cihaz geçmişten günümüze gelen tüm arıza tespit cihazlarının en profesyonel olanıdır.
Mercedes-Benz SD Connect 5 arıza tespit cihazı geçmişte çıkan ilk kontrol üniteli araçlarden günümüze kadar gelen tüm Euro 6 motorlu araçlara dahi giriş yapabilmektedir.
Bu cihaz ile oldukça hızlı çalışmanız mümkündür.

Mercedes – Benz SD Connect 5 arıza tespit cihazı araç beyinlerinde ki tüm arızaları okuyup, sizlere arızanın nerede ve neyden kaynaklı olduğunu söyleyip, arıza kodlarını silebilir. Bunun dışında bu cihaz ile canlı değerleri görüntüleme, adaptasyon, kalibrasyon, adblue iptali gibi tüm mühendislik işlemlerini hızlı ve profesyonel olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Mercedes – Benz SD Connect 5 arıza tespit cihazının yeni gelen şuan ki versiyonu Xentry  -Das 2018.05 ‘dir. Bu versiyon diğerlerine göre daha hızlı çalışır üstelik vediamo full çalışmaktadır. Ayrıca bu versiyon ile Wıs parça katalog şemaları aktif olarak çalışmaktadır.

Nitro Group olarak sizler için her zaman daha iyisini hedeflemekteyiz. Arıza tespit cihazı yeni güncellemeleri, son model arıza tespit cihazları ile tek hedefimiz sizlerin daha hızlı daha güvenli ve daha profosyonel çalışmasıdır.Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook