JALTEST OTOBÜS ARIZA TESPİT CİHAZI
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

JALTEST OTOBÜS ARIZA TESPİT CİHAZI

Nitro Group firmasının resmi Türkiye distribütörü olduğu, arıza tespit cihazı olarak kullanılan Jaltest Arıza tespit cihazlarının tüm ağır vasıta grubunda olduğu gibi otobüs paketi de otobüslerde minibüslerde oldukça başarılıdır.

Fazla cihaz kalabalığına gerek kalmadan tek bir cihaz ve tek bir bilgisayar ile tüm marka modellerde arıza tespit işlemlerini oldukça detaylı, hızlı ve çok kolay yapabilirsiniz.
%100 Türkçe olan bu arıza tespit cihazının tek bir arayüzünün olması siz kullanıcılara oldukça büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Dünyanın en profesyonel arıza tespit cihazlarından biri olan  Jaltest otobüs arıza tespit cihazı araçlarda meydana gelebilecek her türlü arızayı hızlı bir şekilde tespit ederek arızanın giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sizlere arızanın neden kaynaklı olduğu gibi tüm bilgileride vermektedir.

Jaltest Otobüs arıza tespit cihazı sadece arıza tespit etmekle kalmaz bunun yanı sıra vites ve debriyaj tanıtma, beyin programlama, süspansiyon ayarlama, parametre ayarlama, parça tanıtma, aktivasyon testleri, detaylı arıza yönlendirme, arka direksiyon ölçümlemesi ve fren testlerine kadar birçok işlemde başarılı bir şekilde çalışır.

Jaltest otobüs Arıza tespit cihazı  Agrale, Alexander Dennis, Autosan, BCI, Blue Bird, BMC, BREDAMENARINIBUS, Credo, Dina, Eldorado, Freightliner, Custom Chassis, GCA, Gillig, Golden Dragon, Higer, Hyundai, Isuzu, IC, Iveco, King Long, Man, Maz, MCI, Mercedes Benz, Mitsubishi Fuso, Nabi, Nefaz, Neoplan, Neoplan USA, New Flyer, Nova Bus, Orion, Otokar, Prevost, Renault, Scania, Setra, Solaris, Solbus, Sor, Temsa, Thomas, Built, Van Hool, Van Hool USA, VDL, Viseon Bus, Volkswagen, Volvo, Yutong markalarını destekler ve tam tamına işlemlerinize hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Türkiye resmi distribürötü  olan Nitro Group,  siz kullanıcılara satış sonrası desteği ile bir telefon kadar uzaktadır. Nitro Group Jaltest eğitimleri ile sizlere Jaltesti tanımak ve öğretmekte siz kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır…

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook