< < < < < Autovei Programlama Cihazı Kullanım Alanları
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Autovei Programlama Cihazı Kullanım Alanları

Otomotiv sektöründe ki son model araçların hemen hemen hepsi tamamen yeni nesil teknolojik donanımlar ile üretilmiştir.  Bu parçaların mühendislik işlemleri ise sadece bu parçalar için üretilmiş özel cihazlar ile yapılmaktadır.


Bu cihaz ile ağır vasıta araçlarda; chip tuning, anahtar kodlama, beyin programlama gibi tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca bu cihazı kullanırken bilgisayarınızda internet bağlantısı olmasına gerek yoktur. Autovei arıza tespit cihazı ile yapacağınız tüm işlemleri araç üzerinde veya araç ecusunu dışarı çıkarıp masa üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ağır vasıta araçlarda kullanılan Autovei arıza tespit cihazı ile Man, Mercedes ve İveco araçlarda yetkili servisin yaptığı tüm işlemleri yapabilirsiniz.  Bunun dışında Autovei arıza tespit cihazını Scania, Volvo gibi diğer ağır vasıta araçlarda da kullanabilirsiniz.  Autovei aslında bir beyin programlama cihazıdır.  Sizlere anahtar kodlama, flaş ve eeprom, programlama v.s gibi erişim kodlarını hesaplamanız için sınırsız olanak sağlar. Böylelikle işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede tamamlamış olursunuz.
Ayrıca bu işlemlerin hepsini internet olmadan aracın obd soketinden bağlanıp çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Autovei cihazını hem obd soketine bağlayarak hem de masa üstünden kullanmanız mümkündür. Autovei cihazının bu özelliği özellikle chiptuning işlemlerinde kullanılır. Ayrıca Autovei programlama cihazının en önemli özelliklerinden biriside çöken beyni yeniden kurtarabilmesidir.Aracın motor beyni içerisindeki yazılıma zarar geldiğinde yazılımı yeniden programlayabilirsiniz.  Bu işlemleri direk obd soketine bağlanarak yapacağınız için araç garanti dışı kalmaz. Autovei arıza tespit cihazıyla Mercedes araçlarda anahtar kodlama, anahtar silme, ekleme, chiptuning, beyin tamiri, beyin kodlama ve klonlama bunların yanı sıra Mercedes Euro 6 hız limiti açma işlemlerinin tamamını gerçekleştirmektedir. 
Autovei cihazı ile Mercedes araçlar dışında Man kamyonlarda FFR eşleştirme, beyin tanıtma işlemlerini yapabilir ve anahtar kodlayabilirsiniz. İveco araçlarda pin kodu okuyup yazabilirsiniz.
Autovei programlama cihazı ile bunların dışında tork yükseltme, adblue iptali ve kalıcı arıza kodlarını silme gibi birçok işlemide gerçekleştirebilirsiniz.

Nitro bilişim Autovei ürünlerinin resmi Türkiye distribütörüdür.

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook