< < ADBLUE NEDİR?
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

ADBLUE NEDİR?

Adblue zehirli olmayan su çözeltisidir.

Nox emisyonunu kimyasal olarak azaltmak için kullanılır. Ablue çözeltisinin çevreye verdiği herhangi bir zararı yoktur.  Kullanımı SCR adı verilen sistemle birlikte gerçekleşir. Su rengindedir ve temizlenmiş üreden oluşur. Adblue aslında bir markadır ve bu marka Otomobil Endüstri Derneği tarafından kurulmuştur.
Otomotiv sektörünün lider markaları artık tır, otobüs, kamyon gibi ağır vasıta araçları ve iş makinelerini Adblue sistemi kullanarak üretmektedir.  

ADBLUE ARIZA ÇÖZÜMLEME NEDİR? NASIL YAPILIR?
Adblue kullanımı günümüzde artık zorunlu bir hal almıştır ve ablue sıvısı maliyetleri oldukça yüksektir. Bu sebeple adblue arıza çözümleme ürünleri piyasaya çıkarılmıştır. Adblue arıza çözümleme emülatörleri adblue sistemini taklit ederek adblue arıza çözümlenmesini sağlar. Bu ürün araç beynine hiçbir şekilde zarar vermez. Adblue arıza çözümleme hem sizlerin bütçesini korur hemde aracınızın performansını daha verimli hale getirir.
Bunun dışında aracınız adblue arızası veriyor ise bu emulatörler adblue arızası yok gibi aracınızın çalışmasını devam ettirir.
Adblue emulatör cihazları aracınızda ki adblue sistemini tamamen kapatır bu yüzden araçlarınız adblue sıvısını kullanmayı bırakır. Adblue emulatör cihazları aracınızın başka sistemlerine kesinlikle müdahale etmez.
Üretilen yeni nesil kamyon, otobüs, tır gibi ağır vasıta araçların SCR sistemi arızalandığında bu sistemleri yenilemek oldukça masraflıdır.
Bu nedenle sürücüler ve nakliye firmaları adblue arıza çözümleme emülatörü tercih etmektedir.
Adblue arıza çözümü gerçekleştiği zaman araç adblue yakıtını yüzde 80lerde gösterir ve aracın adblue alımına gerek kalmaz. Aynı zamanda adblue arıza çözüm emulatörleri aracın çekiş gücünün ve performansının yüksek olduğunu gösterir. Bu emulatörler ile adblue arızası nedeniyle yolda kalma ihtimaliniz kesinlikle yoktur.  Böylece zaman kaybı da yaşamazsınız.

Adblue emülatorü takılabilen Araç Markaları;
Renault kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar
Mercedes-Benz kamyon ve diğer ağır vasıtalar
MAN kamyon ve diğer ağır vasıtalar
Scania kamyon ve diğer ağır vasıtalar
Iveco kamyon ve diğer ağır vasıtalar
Volvo kamyon ve diğer ağır vasıtalar
DAF kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook