< < ADBLUE NEDİR – 9 in 1 EMULATOR
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

ADBLUE NEDİR – 9 in 1 EMULATOR

Adblue zehirli olmayan su çözeltisidir.

Nox emisyonunu kimyasal olarak azaltmak için kullanılır. Ablue çözeltisinin çevreye verdiği herhangi bir zararı yoktur.  Kullanımı SCR adı verilen sistemle birlikte gerçekleşir. Su rengindedir ve temizlenmiş üreden oluşur. Adblue aslında bir markadır ve bu marka Otomobil Endüstri Derneği tarafından korunur.
Otomotiv sektöründeki  büyük üreticiler  yeni ürettiği tır, otobüs, kamyon gibi birçok ağır vasıta araçları ve iş makinelerini Adblue sistemi kullanarak üretmektedir. Bunu temel nedeni adblue sisteminin Avrupada zorunlu olmasıdır.  
ADBLUE İPTALİ NEDİR? NASIL YAPILIR?
Adblue tüketimi araçlarda artık zorunlu kılınmıştır ve ablue sıvısı fiyatları oldukça pahalıdır. Bu sebeple adblue iptal ürünleri piyasaya çıkarılmıştır. Adblue iptali gerçekleştiren emulatorler aracınızda adblue var gibi gösterip adblue iptalinin gerçekleşmesini sağlar. Bu ürün araç beynine hiçbir şekilde zarar vermez. Adblue iptal emulatorleri hem sizlere maliyet avantajı sağlar hemde aracınızın performansını korur.
Bu işlemlerinden başka aracınızda adblue arızası var ise bu adblue iptal emulatörler cihazları adblue arızası yokmuş  gibi aracınızın çalışmasını devam ettirir.
Adblue iptal emulator cihazları aracınızın başka sistemlerine kesinlikle müdahale etmez.
Adblue iptal cihazları araç adblue yakıtını yüzde 80 lerde gösterir ve aracın adblue alımını durdurur. Aynı zamanda adblue iptal emulatörleri aracın çekiş gücünün ve performansının yüksek olduğunu gösterir. Bu emulatörler ile adblue arızası nedeniyle yolda kalma ihtimaliniz kesinlikle yoktur.  Böylece zaman kaybı da yaşamazsınız.
9 in 1 EMULATOR
Ağır vasıta araçlarda ( otobüs, kamyon, tır..) adblue sistemini devre dışı bırakır. Montajı oldukça basittir. Bu emulatorler aracınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Kusursuz bir şekilde çalışır.  Cihaz monte edildikten hemen sonra adblue ve emisyon değerlerini düzenler.

Desteklenen Araçlar Markaları;

Renault kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar
Mercedes-Benz kamyon ve diğer ağır vasıtalar
MAN kamyon ve diğer ağır vasıtalar
Scania kamyon ve diğer ağır vasıtalar
Iveco kamyon ve diğer ağır vasıtalar
Volvo kamyon ve diğer ağır vasıtalar
DAF kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar
Cummins kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar
Ford kamyonlar ve diğer ağır vasıtalar

Adblue emulatörlerinin üreticisi ve tedarikçi firması olan Nitro Bilişim ile kaliteyi uyguna alın.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook