TEXA AGIR VASITA ARIZA TESPİT CİHAZI
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

TEXA AGIR VASITA ARIZA TESPİT CİHAZI

Texa  arıza tespit cihazı ağır vasıta gruplarda kullanılan bir cihazdır.

Marin araçlar dahil her gruba bağlanabilen bu arıza tespit cihazı ile araçlar üzerinde arıza tespit işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  Nitro Group garantisi altında satılan bu cihaz ile kamyon, traktör, iş makineleri, deniz araçları v.s gruplarında oldukça başarılıdır.
Dil desteği tamamen Türkçe olan bu cihazın kullanımı oldukça kolaydır. Siz değerli kullanıcılara oldukça rahat bir kullanım olanağı sağlar. Filonuzdaki tüm araçlarınızın arıza tespit işlemlerini yapmanız bu cihaz ile çok kolay.
Texa; kamyon, traktör, otobüs, iş makineleri, askeri kamyonlar, vinçler ve diğer tüm araçlarda kullanılabilen başarılı ve verimli cihazdır.
Texa Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı universal bir yapıya sahiptir. Universal yapısı sayesinde birçok marka modele destek vermektedir.
TEXA, dayanıklı yapıya sahip NAVIGATOR TXC / TXT arayüzü, eski ve yeni modelleri içeren kapsamlı soket seti ,  gerek standart bilgisayarlara gerekse  TEXA Görüntüleme Ünitelerine uyumlu IDC4 yazılımıyla, otomobil servislerine başarılı  çözümler sunmaktadır.

Navigator TXC / TXT modülleri, IDC4 yazılımı ile birlikte; 

araçlarda arıza tespiti, arıza kodu okuma silme, adaptasyon, kalibrasyon, canlı değerleri görüntüleme, servis ışığı sıfırlama, parametre ayarlanması, bağlantı şemaları, sistem verilerinin depolanması, kodlama gibi ileri seviye işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

Texa Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı aynı zamanda araçların geçmişe erişim ve yapılan bakımların veri depolamasını yapmaktadır.
Texa arıza tespit cihazı ile gözünüz arkada kalmaz.

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook