VOLVO FH SERİSİ EURO 6 KAMYONDA ADBLUE İPTALİ
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

VOLVO FH SERİSİ EURO 6 KAMYONDA ADBLUE İPTALİ

Çevre kirliliğinin küresel bir sorun haline gelmesi nedeniyle çevre kirliliğini azaltmak için adblue sistemi özellikle Avrupa ülkelerinde zorunlu olmuştur fakat adblue sisteminin sık sık arıza vermesi ve tamir ücretlerinin çok yüksek olması sebebiyle adblue her ülkede zorunlu değildir hatta bazı ülkelerde adblue satışı olmayabilir.

Adblue kullanmak bazen sorunlar yaratabilmektedir araçtaki adblue sıvısı azaldığında araç çekişten düşüp performans kaybı yaşamaktadır hatta sıvı bittiğinde araç çalışmayabilir buda iş kaybı zaman kaybı vb sebeplere neden olmaktadır. Ayrıca adblue arızası verdiğinde araç çekişten düşmekte ve bu arızanın çözğlmesi yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Volva FH serisi araçlarda da adblue sistemi bulunmaktadır ve bu sistemin arızası çoğu zaman araç sahipleri ve şöförlerinin korkulu rüyası olmaktadır.  Aracın yolda bu arızayı vermesi, hem zaman men yakıt olarak kayıplara neden olmaktadır. Böyle zor durumlarda Adblue iptali, hayat kurtarıcı bir faktördür.

Volvo euro 6 adblue emulatörü araca kolayca monte edilir. Adblue emülatorünün aracınıza herhangi bir zararı bulunmamaktadır, emulator montajından sonra araçtaki arıza ikazları tamamen kaybolur bu durumda araçta herhangi bir performans kaybı,  mazot kullanımda artış yada motorda tork kısıtlaması yaşamaz yani hiçbir olumsuz etkiye sebep olmaz rahatlıkla kullanılabilir kullanıcılardan gelen geri bildirimler tamamen pozitifdir.

Volvo adblue emulatörü Volvo  FH4 serisi araçlarla uyumludur.   Bu konuda Nitro Bilişim yüksek kalitide hizmet vermektedir, emulatörün kurulumu kolaydır , montajını sorunsuz yapmanız halinde emulator ; SCR kontrol ünitesi, enjektör, NOx sensörü, pompa ve AdBlue seviye sensörü de dahil olmak üzere SCR sisteminin tüm bileşenlerini taklit edecektir ve aracınız sanki hiçbir sorun yokmuş gibi yoluna devam edecektir. SCR sistemi işlevsel olup olmadığına bakılmaksızın emülatör yüklenebilir.

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook