DAF EURO6 ADBLUE İPTALİ
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

DAF EURO6 ADBLUE İPTALİ

Yeni nasıl araçlar adblue sistemi ile üretilmektedir.

Adblue kullanımı, önceleri  Avrupa birliğinin çevre standartlarına göre uygulanan sadece Avrupa birliğinde geçerliydi daha sonrada tüm dünyada yayılmaya başlamıştır. Buna rağmen her ülkede  adblue satışı bulunmamaktadır. Ve adblue sıvısı bittiğinde araç çekişten düşüp performans kaybı yaşamaktadır. Ayrıca Adblue sistemi çok kolay arıza vermektedir. Özellikle NOX sensörü çok çabuk bozulmakta ve Adblue sistemini yeniden faal hale getirmek çok yüksek maliyetlere sebep olabilmektedir.

 Adblue iptal emulatörü, adblue sistemini elektronik olarak yok sayar. Sistem devre dışı kaldığı için gösterge panelinde uyarı ışığı yanmaz, araç sorunsuz çalışır.

Adblue sisteminin taklit edilerek iptal edilmesine yarayan adblue emulatorünün aracınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır. Bu cihaz, araç üzerinde başka bir elektronik sistemleri etkilemeden ve kesintisiz çalışır.

AdBlue sistemi ile donatılmış Tır veya Otobüslerde, AdBlue Emulator sayesinde çok kolay bir şekilde AdBlue sistemini devre dışı bırakabilirsiniz.

DAF ağır vasıta araçlarına uygun olarak üretilmiş DAF euro6 emulatörü Nitro Bilişim güvencesi altında temin etmeniz mümkün.

www.arizatespitcihazi.web.tr‘ den bize ulaşabilirsiniz…

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook