DİMSPORT BEYİN PROGRAMLAMA CİHAZI NEDİR NE İŞE YARAR ?
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

DİMSPORT BEYİN PROGRAMLAMA CİHAZI NEDİR NE İŞE YARAR ?

Otomotiv sektöründeki teknolojik gelişim sayesinde, haberleşme artık eskisine göre çok daha fazla karmaşıktır; bu fenomeni ele alabilmek için özel donanım platformları, kapsamlı teknik bilgi ve sürekli olarak yeni geliştirmeler gerekmektedir.

Ar-Ge’si ve Üretimi Dimsport tarafından yapılmış New Genius, tüm bunlarla baş etmek dizay edilmiştir. DİMSPORT beyin programlama cihazı, özellikle ağır vasıta araçların çoğunda ecu okuma yazma işlemlerini direk obd üzerinden yapabileceğiniz profesyonel bir cihazdır. Dimsport cihazı Asya,Amerika ve Avrupa araç gruplarını desteklemektedir. Cihaz el cihazıdır ve kullanımı oldukça basittir. Yaptığınız her işlemi cihaz ayrıntılı olarak sizlere bildirir. CAN-VERİYOLU, K/L-hattı (KWP), J1850 protokellerini destekler .Dimsport Ecu Programlama Cihazı hata kodlarını sıfırlama, enjektör ayarlarının okunmasını ve otomatik olarak yazılmasını, sayaçların sıfırlanma işlemlerini yapabilmektedir. Çok çeşitli araç gruplarına göre hazırlanmıştır. Sadec ağır vasıta araçlarda değil, 12v ve 24v motor kontrol birimli araç gruplarının tamamına giriş yapılabilmektedir.
Desteklenen araç grubu, OTOMOBİL, MOTOSİKLET, LCV (hafif ticari araçlar), KAMYON (ağır iş tipi kamyonlar) TARIM (traktörler ve tarım araçları) ve DENİZ araçlarını içermektedir; dünya üzerindeki birçok geliştirme merkezi ile yapılan işbirliği sayesinde, hem Avrupa, hem de Asya ve Amerika araçlarını içeren geniş bir marka ve model seçeneği sunulmuştur.

Dimsport hızlı okuma ve programlamaya yönelik çok kapsamlı bağımsız bir cihazdır.

Firmamız dimsport ürünlerinin resmi tedarikçisidir.
Satış ve satış sonrası teknik destek ve dosya hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook