Logo
Bu sayfayı yazdır

Adblue Emülatörü Destekleyen Araçlar

                                                                     

Adblue emülatörü, Adblue sistemini devre dışı bırakılması için kullanılır. Adblue çevreyi temiz tutmak için NOx ve CO emisyonunu azaltmak için SCR (Selective Catalsyt Reduction) sisteminde kullanılan bir kimyasaldir.

Araç sürücüsü boşaltmadan Adblue tankını tekrardan doldurmalıdır sebebi ise Adblue aracı LIMB moduna geçmez ise araç minimum performans da çalışır ve aracın hasar görmesine neden olur. Adblue sistemini zorunlu tutmayan avrupa ülkesi neredeyse yoktur. Çözücünün saf olmaması  SCR sistemine zarar verir.  SCR sisteminin ise onarımı oldukça maliyetlidir.

Adblue emulatörü kontrol panelinden Adblue sensörlerini ve ışıklarını devre dışı bırakır.Aracın ECU’su yeniden programlanarak Adblue sistemi devre dışı bırakılır fakat bazı motorların çalışması için ufak bir cihaz gerekmektedir.

Adblue Emulatörü Destekleyen Araçlar;

Mercedes-Benz, Iveco, Daf, Volvo ve Renault'dan ağır kamyon ve traktörler,  BMW, Chevrolet, Citroen, Ford, Jeep, Mercedes, Mazda, Porsche, Peugeot ve VAG Grubu (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) binek otomobiller Case, Fendt, New Holland, Massey Ferguson ve John Deere Adblue  sistemini desteklemektedir.

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

Joomla Template by GavickPro.