NEW HOLLAND TRAKTÖRDE ADBLUE İPTALİ
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

NEW HOLLAND TRAKTÖRDE ADBLUE İPTALİ

                                                                                 

AdBlue sistemi NOx emisyonunu düşüren konvertördür. AdBlue egzoz gazını su ve azota zararsız hale getirebilmek için enjekte edilir. Dizel motorlu araçların ürettiği çevre kirliliğini önleyebilmek için oluşturulmuştur. Avrupa Birliği üreticilerin ağır hizmet dizel araçlarına dahil etmelerini  zorunlu hale getirmişlerdir. AdBlue her ne kadar çevre dostu olsa da dezavantajları da vardır.

AdBlue sistemini Avrupa Birliği dışındaki ülkelerde bulmak zor ve pahalıdır. Sürücünün her daim araçta yeterli yakıt olduğundan emin olması gereklidir. AdBlue yakıtının tükenmesi durumunda aracın performansını  %30-40’a düşmüş olacaktır. AdBlue sisteminde oluşan kirlilikler SCR sisteminde hasar oluşmasına neden olabilir, SCR sisteminin onarımı da oldukça maliyetlidir. AdBlue aynı zamanda aracı performansını düşürür.

AdBlue emülatörü, AdBlue sisteminin algılayıcısını devre dışı bırakır. Küçük bir cihazdır. New Holland AdBlue Emülatörü traktörünüzün güçlü hale gelmesini sağlar. New Holland AdBlue Emülatörü traktöre monte edilen çok küçük bir cihazdır. Kalıcı bir çözüm sunar ve istediğiniz herhangi bir zaman da emulatörü sökerek aracınızı eski haline getirebilirsiniz. Adblue emulatör adblue arızasını çözerek hem yakıt hem de zaman tasarrufu yapmanızı sağlar.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook