TOURİSMO ADBLUE ARIZASI VE ÇÖZÜMLERİ
whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

TOURİSMO ADBLUE ARIZASI VE ÇÖZÜMLERİ

                                                                    

 

Günümüzde bir çok araç markası vardır. Araçların tamamı farklı türlerdendir. Araç kullanıcılarına göre üreticiler her araca farklı özellik ekleyerek sunmuşlardır. Mercedes marka Tourismo modeli ile araçların işleyiş sistemini tamamlamaları gerekmektedir. Bu sistemler reterdar, yol bilgisayarı, merkezi fren, basınç sensörü, takograf, motor beyni ve adblue  sistemi olarak sıralandırılır. Bu sistemler de artış görülebilir.

Genel olarak sistemler birbirleri ile kesintisiz çalışması gereklidir. Kesintisiz çalıştığı zaman araç daha da sağlıklı çalışmaktadır. Adblue sistemin de kalitesiz sıvı kullanıldığı için son zamanlar da araçların arıza vermesi de artmıştır. Arızalar arttığı için adblue beyini yani emulatör diye adlandırılan cihazlar geliştirilmiştir. Adblue beyni aracın hassas bir bölümüdür. Adblue beyini kalitesiz sıvıdan kaynaklı hata verebilir ve bu hata sonrası adblue pompası arızalanabilir. Arıza gibi durumlarda araç beynine hata sinyali gelir. Araç bir süre sonra hız limiti uyarısı verebilir. Hatta araç çekişten düşer ve hız yapamaz hale gelir. Adblue emulatörler ile araçta oluşan hatalar ortadan kalkar ve aracın arıza vermesini de engeller. Bununla birlikte Tourismo araçlarında ve Mercedes  aracının diğer modellerinde de hatayı önleyebilirsiniz. Adblue emulatörün kolay kullanımı ile yolda kalma riskinizi ve adblue arızalarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Adblue emulatörü istediğiniz zaman devre dışı bırakıp çıkartabilirsiniz. Aracınıza zarar vermez. Adblue emulatör cihazı ile aracınızda adblue sıvısını da kullanmanıza gerek kalmaz. Adblue pompası, SCR, ve NOx sistemi ile adblue ile ilgili bir çok sistemin hata vermesini ortadan kaldırır. Tourismo araçlarında adblue emulatör kullanıldığı zaman aracın adblue sıvısı düşmez. Mercedes Tourismo gibi güncel araçlarda sorunlarınız devre dışı kalmaktadır.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook