ISUZU NOVOCİTİ EURO6 ADBLUE EMULATÖRÜ MONTAJI NASIL YAPILIR?
whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

ISUZU NOVOCİTİ EURO6 ADBLUE EMULATÖRÜ MONTAJI NASIL YAPILIR?

Isuzu Novociti Adblue Emulatörü araçta ki adblue problemini ortadan kaldırır. Adblue yakıtını harcamaz ve araç torktan düşmez. 


Isuzu NovoCiti Euro6 araçlarda Adblue çözümleme yapılmaz ise ; Araçta Adblue level sensörü hata verir , Adblue Pompası arızalanır , Nox sensör hatası verir, Sıcaklık sensörü arızalanır ve Dpf filtresi sıkça tıkanır.


Araç bu problemlerden herhangi biri ile karşılaşması durumunda araç 20 km hızını aşamaz ve torktan düşer. Bu durum araç sahipleri için oldukça maliyetli bir durumdur.
Isuzu Novociti Adblue emulatör ile birlikte araçta yaşanan bu problemler ortadan kalkar. Isuzu adblue emulatörü ile adblue sisteminde ki arızalı parçayı değiştirmenize gerek kalmadan devre dışı bırakabilirsiniz. Aracın NOx sensörüne Isuzu Novociti adblue emulatörü taktıktan sonra aracınızın Adblue sistemi yerine geçer ve arızalı parçayı devre dışı bırakır ve Adblue hatası çözümlenmiş olur.


Isuzu Novociti Adblue Emülatörünü Kullanmanız Durumunda ; Aracın Adblue sistemi hata vermez , Araç Adblue yakmaz , Aracın DPF filtresi devre dışı olur , DPF sökülmüş ve Adblue emulatör bağlanmış Isuzu araçta %3 yakıt tasarrufu olur , Aracın performansı artar , Araç torktan düşmez , Egzoz sıcaklığı düşer ve Aracın DPF filtresi tıkanmaz ve temizlik gerektirmez.


Isuzu Novociti Emülatöründe Sarı , Yeşil , Kırmızı ve Siyah Kablolar bulunmaktadır. Adblue Emülatör montajını yapabilmeniz için aracın sol kısmında ki SCR kontak ve SCR direk sigortasını çıkartmanız gerekmektedir.

                        Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında bilgi almak için; 

Nitro Bilişim Web Sitemizi ve 0532 111 02 30 Whatsapp İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook