whatsapp+905301518014

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

Ford (7)

Ford IDS v101.01 Versiyon Türkçe Kurulum

Ford IDS 101.01 versiyonu Ford VCM 2 kullanıcılarına sunulmuştur. Ford VCM 2 arıza tespit cihazınızı en güncel versiyon olan 101.01 versiyona güncelletmek için Teknik Servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Devamını oku...

Ford VCM2 - IDS 96.01 Versiyon Yeni Güncelleme

Ford VCM2 arıza tespit cihazı için kullanılan IDS yazılımı yeni araç sistemleri ile birlikte kendisinide güncellemektedir. 

Ford VCM2, Ford VCM1 arıza tespit cihazları ile servisinizde yeni model araçlara bağlanmanız gereken durumlarda güncel son versiyon IDS yazılımı kullanmanız gerekmektedir.

Devamını oku...

Ford VCM 2 - IDS 95 Versiyon

Ford Yetkili Servislerinde kullanılan Ford VCM 2 arıza tespit cihazı için gerekli olan IDS programı, yeni model Ford araçlarının trafiğe çıkması ile birlikte yazılım versiyonunu güncellemektedir. 

Devamını oku...

FORD ARIZA TESPİT CİHAZI VCM 2 RESET (Repair)

 

Ford VCM 2 Cihazları araçtan yüksek voltaj aldığında kendini korumaya alır.
Kendini korumaya alan VCM 2 cihazında sadece araç ışığı yanar. Araç ışığının sabit yanması durumunda VCM2 cihazınız bilgisayarınızı görmicektir.

Bu durumda cihazınızı resetleyip fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekir. Bu işlemi aşağıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.

Devamını oku...

Ford VCM 2 Cihazı İle Anahtar (Immobilizer) Kodlama

Ford VCM 2 Cihazı İle Anahtar (Immobilizer) Kodlama

Günümüzde üretilen araçlar immobilizer sistemleri ile donatılmıştır. immobilizer, anahtar çıkarıldıktan sonra bazı elektriksel devreleri keserek motorun elektronik olarak kilitlenmesini sağlayan bir tür kilit sistemidir.sistemin amacı aracın çalıştırılarak kaçırılması önlemektir. Motorun tekrar çalışması için mutlaka kendi anahtarının kullanılması gerekmektedir.

Devamını oku...

Ford VCM II IDS

Ford Connect 2005-2008 yılları arasındaki 90 beygir olan araçlara kesinlikle arıza tespiti, adaptasyon, kodlama yapılmamalıdır. Ford Connect 2005-2008 yılları arasındaki 90 beygir olan araçlarda Delco ECU kullanılmıştır ve mevcut sistem bu motor beynini desteklememektedir. Yetkili servisler bile bu araca kodlama işlemi yapmamaktadır. Problem olacağı kesin ve kaçınılmazdır.

Değerli Müşterilimizin Bilgisine...

Ford IDS VCM 2 Arıza Tespit Cihazını Satın Almak İçin Tıklayınız.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook