whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 
dimsport-tanitim-mailing6 IMG_4953 IMG_4954 IMG_4955

Dimsport Kamyon ve Ağır Vasıta Chip Tuning & Ecu Programlama Cihazı

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
100
Satın al
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek
Dimsport Ağır Vasıta Chip Tuning ve Beyin Programlama Cihazı

Son teknoloji ile üretilen yeni nesil kamyonların beyin programlamasında kullanabileceğiniz bu mükemmel cihaz ile ağır vasıta kamyon ve otobüslere obd soketi üzerinden müdahale edebilir, beyin programlama yapabilir, adblue iptali, partikül iptali, chip tuning gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Dimsport New Genius hızlı teknolojisi sayesinde araçlara obd soketi üzerinden hızlı bir iletişim kurar ve işlemlerinizi en kısa sürede tamamlar. 

New Genius günümüzde binek araçlar, hafif ticari araçlar, ağır vasıta araçlar, kamyonlar, otobüsler, iş makinaları, tarım araçları, traktörler, motosikletler ve daha birçok araç üzerinde iletişim kurabilmektedir. Özellikle ağır vasıta chiptuning işlemlerinde çok başarılı olan Dimsport New Genius profesyonel bir italyan markasıdır. 

  • NEW GENIUS & MY GENIUS:OBDII/diagnostik soketi üzerinden gerçekleştirilen seri okuma ve programlama işlemleri
  • NEW TRASDATA: tüm ECU yerleşik yazılımına doğrudan bağlantı ve erişim için BDM/BOOTJTAG/NBD/BAM teknolojisi
  • RACE EVO & DS MANAGER: profesyonel modifikasyon işlemleri ve motorun yeniden kalibrasyonlarına imkan tanımak için özellikle geliştirilmiş kapsamlı sürücü veri tabanlarına sahip olan, sürekli güncellenen işletim yazılımı.

Dimsport tarafından desteklenen araç grubu, OTOMOBİL, MOTOSİKLET, LCV (hafif ticari araçlar), KAMYON (ağır iş tipi kamyonlar) TARIM (traktörler ve tarım araçları) ve DENİZ araçlarıdır.

Dünya çapında birçok Ar-Ge merkezi ile yapılan işbirliği sayesinde, hem Avrupa, hem de Asya ve Amerika araçlarını içeren geniş bir marka ve model seçeneği sunulmuştur.

Otobüsler, kamyonlar ve hafif ticari araçlar için hizmete sunulmuş Tuning ürün grubu, motor torkundaki iyileştirmeler ile yakıt tüketimini azaltmayı hedeflemektedir.

Dimsport cihazları tüm çalışma devir aralığında tork aktarımının en iyi hale getirilmesini sağlar. Sonuç, motor verimliliğinde artış ve bunun sonucu olarak düşük devirde daha uygun dişli oranı kullanma imkanı sağlar. Tork ve motor verimliliğindeki artış, buna bağlı olarak %10 yakıt tüketiminde azalma sağlar.

          Ağır Vasıta Chiptuning İşlemleri İçin Profesyonel Cihaz Dimsport NEW Genius !

Otobüsler, ağır iş tipi kamyonlar ve hafif ticari araçlar için sunulan özel bir kablolama ve tanılama konektörleri ürün grubu, New Genius'un Avrupa ve Avrupa dışındaki araçlarda araç üzerinden seri okuma ve programlama işlemleri gerçekleştirmesine olanak sağlar.

Tam işletim kılavuzu dokümantasyonu, takip edilecek prosedür hakkında basit talimatlar ve adım adım bilgilendirme sunar. Yazılımın sürekli olarak geliştirilmesi, piyasada mevcut markaların ve araç grubunun tam olarak kapsam içerisine alınmasına imkan sağlar.

Tuning ürün grubunun Rapid (elektronik kontrollü turbo dizel motorlara yönelik eklenti modülleri) modüllerini de içermektedir.

Paket fiyatları ve aktivasyonlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında detaylı bilgi almak için;

 0850 755 02 30 numaralı telefonu arayabilir ya da  nitrobilisim.com.tr web sitesinin ziyaret edebilirsiniz.

 

Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook