whatsapp+90532 111 02 30

Çağrı Merkezi: 0850 755 0230 

 

MAGPro2 X17 Ecu Programlama ve Chip Tuning Cihazı - MagicMotorSport

Email
Array

Siparişinizi 0 850 755 02 30 numaradan verebilirsiniz.
Geçerli Stok Durumu:
100
Satın al
  • Description
  • Soru Sor
  • Teknik Destek
Ecu programlama ve Chip Tuning cihazı olarak kullanılan MagProX17 ile neler yapacağınız hakkında tüm detaylar içerikte yer almaktadır. Chip Tuning, DSG şanzuman clonlama gibi işlemleri MagicMotorSpor ile yapabilirsiniz.

Online Chip Tuning - Magic Motor Sport

Türkiye Resm Magicmotorsport distribütörü olarak firma tarafından üretilen chip tuning cihazlarının satışı ve yardımcı ekipmanları tarafımızdan yapılmaktadır. Chip tuning cihazı olarak kullanacağınız MAGPro2 X17 Master ve Slave olarak ili farklı kategoride satılmaktadır. 


Sitem online olarak çalışmakta ve devamlı olarak yenileme yaparak güncel kalma çabası içerisinde yer almaktadır. Ayrıca sadece Chip Tuning değil bunun haricinde DSG Şanzuman kodlama, EGR iptali, DPF çözümü, Immo çözümü gibi işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır.

 
DSG şanzumanlar ile alakalı en büyük sorun clonlama işlemi olmaktadır. MAGPro2 X17 ile bu işlemi hem profesyonel ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek bunun yanı sıra sıfırlama ve programlama gibi işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebileceksiniz. 

İşlemlerinizi OBD ile direkt olarak hızlı bir şekilde sorunsuz gerçekleştirebileceğiniz gibi masaüstü okunması gereken beyinleri de ek aparatlar aracılığı ile yine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kilitli olan beyinleri açmak içinde ayrı apart bulunmaktadır. 

Master paket satın alarak dosyalarınızı açık bir şekilde kendiniz düzenleyebilir ve hatta kendi altınıza bayiler alabilirsiniz. Slave olarak ise dosyalarınız kapalıdır ve master bayinize bağlı olarak dosya düzenleme gerçekleştirmeniz gerekli. Master ve Slave satın alan müşterilerimize dosya hizmetimizde bulunduğu için isterseniz işe direkt olarak öncelikle sorunsuz bir şekilde Slave olarak başlayabilirsiniz. Slave olarak kullanım sonrasında istediğiniz süreçte de cihazınızı Master yapma şansınız bulunuyor.

Bu ve bunun gibi daha bir çok ürün hakkında detaylı bilgi almak için;

 0850 755 02 30 numaralı telefonu arayabilir ya da  nitrobilisim.com.tr web sitesinin ziyaret edebilirsiniz.

 

 
Bülten

Bültenimize kaydolarak yeni ürün ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

Giriş Yap or Kayıt Ol

fb iconLog in with Facebook